ból spojenia????

ból spojenia????

Postprzez pinokio 16 lis 2013, o 13:41

Witam,

Mam mały problem i może ktoś z Was już coś takiego miał. Od dziecka trenuje piłkę nożną. Teraz mam 28 lat i gram amatorsko 1-2 w tygodniu. Od pewnego czasu mam problem jak długo kopię boli mnie tak jakby w pachwinie. Później ból utrzymuje się przez kilka godzin i nie mogę chodzić. Patrzyłem w atlasie anatomicznym i myślę, że jest to spojenie łonowe. Niestety nie mogę znależć żadnych info na tem temat. Spojenie łonowe jest opisywane tylko u kobiet w ciąży????? Czy ja też mogę mieć z tym problem????
pinokio

Re: ból spojenia????

Postprzez Tomasz Marciniak 16 lis 2013, o 21:01

Panie Pinokio,

Zdecydowanie tak, mężczyźni też mogą doświadczać patologii spojenia łonowego. Pozwolę sobie przekierować Pana do sąsiedniego tematu (viewtopic.php?f=12&t=1051), w którym dokładnie opisałem patologię i testy, które polecałbym Panu wykonać samodzielnie, aby potwierdzić przypuszczenia, co do lokalizacji patologii. Jeżeli wymienione testy będą pozytywne tzn. sprowokują Pana typowy ból, wówczas można założyć, że przyczyną jest właśnie spojenie.

Liczę na relację z przeprowadzonych testów.

Pozdrawiam
Tomasz Marciniak
Tomasz Marciniak

Powrót do Obręcz biodrowa, Miednica